TOURNEE
Koop alleen tickets bij het theater of via officiële verkooppunten
Fri. 12 Aug. 2022Zuid-AfrikaNaboomspruitTheater Die Boer en die Belg20:00083 631 0183Bitterlief (solo)
Sat. 13 Aug. 2022Zuid-AfrikaPretoriaAtterbury Theatre19:00(+27) 12 942 5951Bitterlief (solo)
Sun. 14 Aug. 2022Zuid-AfrikaPretoriaAtterbury Theatre19:00(+27) 12 942 5951Bitterlief (solo)
Mon. 15 Aug. 2022Zuid-AfrikaSasolburgRousseau Theater18:00 www.ertickets.comBitterlief (solo)
Sat. 20 Aug. 2022Zuid-AfrikaDurbanvilleTheater restaurant Die Boer20:00021 979 1911 / 082 574 1651Bitterlief (solo)
Sun. 21 Aug. 2022Zuid-AfrikaDurbanvilleTheater Restaurant Die Boer20:00021 979 1911 / 082 574 1651Bitterlief (solo)
Sat. 27 Aug. 2022Zuid-AfrikaPretoriaSunbet Arena19:00https://www.seatme.co.za/tc-events/afrikaans-in-styl-pretoria/Afrikaans in styl (Met Nataniel en Karen Zoid)
Sat. 3 Sep. 2022Zuid-AfrikaKaapstadGrand West Arena19:00https://www.seatme.co.za/tc-events/afrikaans-in-styl-western-cape/Afrikaans in styl (Met Nataniel en Karen Zoid)
Sun. 2 Oct. 2022NederlandKatwijk aan ZeeSoefieTempel16:000714016400Solo in Soefie
Wed. 9 Nov. 2022BelgiëTongerenCC De Velinx 20:30Bitterlief
Thu. 10 Nov. 2022BelgiëDilbeekCC De Westrand20:30Bitterlief
Fri. 11 Nov. 2022BelgiëHarelbekeCC Het Spoor20:00Bitterlief
Sat. 12 Nov. 2022BelgiëLierCC De Mol20:15Bitterlief
Thu. 17 Nov. 2022BelgiëHalleKerk20:30Bitterlief
Fri. 18 Nov. 2022BelgiëScherpenheuvelGC Den Egger20:00Bitterlief
Sat. 19 Nov. 2022BelgiëMaasmechelenCC20:15Bitterlief
Wed. 23 Nov. 2022BelgiëGeraardsbergenArjaantheater20:00Bitterlief
Thu. 24 Nov. 2022BelgiëGeelCC De Werft20:15Bitterlief
Fri. 25 Nov. 2022BelgiëWaregemCC De SchakelBitterlief
Sat. 26 Nov. 2022BelgiëWetterenCC Nova20:00Bitterlief
Wed. 24 May. 2023BelgiëLeuvenSchouwburg20:00Bitterlief
Thu. 25 May. 2023BelgiëSint-NiklaasSchouwburg20:00Bitterlief
Wed. 31 May. 2023BelgiëRoeselareCC De Spil20:00Bitterlief
Fri. 2 Jun. 2023BelgiëZaventemCC De Factorij20:00Bitterlief
Wed. 7 Jun. 2023BelgiëBruggeStadsschouwburg20:00Bitterlief
Thu. 8 Jun. 2023BelgiëAntwerpenDe RomaBitterlief
Fri. 9 Jun. 2023BelgiëOostendeKursaal - Casino20:00Bitterlief